Læg tryk på dine kontakter allerede i dag

>
Scroll

Kontakt

Contigo Print Group A/S
Marøgelhøj 9
DK-8520 Lystrup

Du er mere end velkommen til at kontakte os, hvis du ønsker en nærmere dialog om et nyt eller eksisterende samarbejde. Vi besvarer naturligvis dine spørgsmål, men vi stiller også selv et par stykker, så vi er helt sikre på, at du får præcis den information, du søger.

Find os på Google maps

Et hus fuld af dedikerede eksperter

Her er dine eksperter

For dig betyder en fast kontaktperson, at du altid kommer direkte igennem til konstruktiv sparring og kompetent rådgivning. Det er forudsætningen for at styre dine opgaver sikkert igennem, så du kan nøjes med kun at kaste et blik på produktionsplanen. Din kontakt har det samlede overblik og hjælper dig med at træffe de rigtige valg af fx format, papir, farvestyring, ICC-profiler og vægtgrænser i relation til distributionsomkostninger.

Michael Gervig

Medejer

Tlf. (+45) 40149535
michael@contigo.dk

Ekspert

“Vi gør vores bedste for, at tryk skal gøre indtryk”

Mette Bang

Projektleder

Kontakt

Mette Bang

Projektleder

Tlf. (+45) 51505288
mette@contigo.dk

Michael Borg Hansen

Salgschef

Kontakt

Michael Borg Hansen

Salgschef

Tlf. (+45) 20680915
borg@contigo.dk

Olaf Nielsen

Produktionsassistent

Kontakt

Olaf Nielsen

Produktionsassistent

Tlf. (+45) 30365318
olaf@contigo.dk

Jonna Nedergaard

Økonomiassistent

Kontakt

Jonna Nedergaard

Økonomiassistent

Tlf. (+45) 27523942
jonna@contigo.dk

Michael Janik

Projektleder

Kontakt

Michael Janik

Projektleder

Tlf. (+45) 40823511
janik@contigo.dk

Mette Bang

Projektleder

Tlf. (+45) 51505288
mette@contigo.dk

Michael Borg Hansen

Salgschef

Tlf. (+45) 20680915
borg@contigo.dk

Olaf Nielsen

Produktionsassistent

Tlf. (+45) 30365318
olaf@contigo.dk

Jonna Nedergaard

Økonomiassistent

Tlf. (+45) 27523942
jonna@contigo.dk

Michael Janik

Projektleder

Tlf. (+45) 40823511
janik@contigo.dk

Peter Hansen

Adm. direktør

Kontakt

Peter Hansen

Adm. direktør

Tlf. (+45) 40142124
hansen@contigo.dk

Maria Lee Dommergaard

It-projektleder

Kontakt

Maria Lee Dommergaard

It-projektleder

Tlf. (+45) 51921544
maria@contigo.dk

Jan Steffensen

CFO

Kontakt

Jan Steffensen

CFO

Tlf. (+45) 27790554
jan@contigo.dk

Henrik Søby Jakobsen

Logistikchef

Kontakt

Henrik Søby Jakobsen

Logistikchef

Tlf. (+45) 28975870
henrik@contigo.dk

Cathrin Sørensen

Økonomielev

Kontakt

Cathrin Sørensen

Økonomielev

Tlf. (+45) 26777619
cathrin@contigo.dk

Peter Hansen

Adm. direktør

Tlf. (+45) 40142124
hansen@contigo.dk

Maria Lee Dommergaard

It-projektleder

Tlf. (+45) 51921544
maria@contigo.dk

Jan Steffensen

CFO

Tlf. (+45) 27790554
jan@contigo.dk

Henrik Søby Jakobsen

Logistikchef

Tlf. (+45) 28975870
henrik@contigo.dk

Cathrin Sørensen

Økonomielev

Tlf. (+45) 26777619
cathrin@contigo.dk

Michael Frank

Produktionschef

Kontakt

Michael Frank

Produktionschef

Tlf. (+45) 52131960
frank@contigo.dk

Kontakt

Michael Frank

Produktionschef

Tlf. (+45) 52131960
frank@contigo.dk